Втретє в Україні вручено нагороди “ЕКОтрансформації”

ЖОВТЕНЬ 23, 2020

Посилання на оригинал новини

Втретє в Україні вручено нагороди “ЕКОтрансформація” тим, хто протягом року впроваджував найкращі технології для зниження негативного впливу на довкілля, робив міста та селища більш екологічними та безпечними.
Організатори – Ecobusiness Group, акцентують, що виклики нашого часу вимагають системних змін на рівні всіх держав. Порушений екобаланс загрожує усім нам, тому вкрай важливо не витрачати час на перекладання відповідальності та дискусії, а об’єднати зусилля задля зниження промислового забруднення довкілля, екологізації громад, енергоефективності, порятунку питної води, покращення стану атмосферного повітря тощо.
“Ми, як організатори проєкту “ЕКОтрансформація в Україні”, вже третій рік поспіль мотивуємо та закликаємо лідерів громад, бізнесу, влади, науки об’єднувати зусилля, ділитися досвідом та мультиплікувати його! Бо поки хтось скаржиться на проблеми та бездіяльність, вони – діють! Вони – це стейкхолдери зелених змін!
Ми надихаємо до системного та збалансованого підходу, ми спонукаємо до реструктуризації економіки та розбудови суспільства”, – зазначає засновниця та координаторка проєкту, СЕО Ecobusiness Group Людмила Циганок.
Цього року проєкт буде завершено телевізійним форматом – марафоном “Екотрансформація: зелена хвиля змін”, що транслюватиметься в середині грудня на 33 каналі. Масштабний форум діджиталізується у зв’язку з карантинними обмеженнями.