ПрАТ «Кривий Ріг Цемент» оголошує про початок прийому заявок для участі у благодійному проекті «Будуємо життя разом з «Кривий Ріг Цемент»». В рамках проекту ми плануємо надавати допомогу на конкурсній основі у вигляді нашої продукції: цемент, бетон, щебінь та здійснення ремонтних робiт у будівлях та на прилеглій території в Дніпропетровській області.

Орієнтовний бюджет на один об’єкт: від 100 тисяч до 1 мільйону гривень. У проекті можуть брати участь: муніципальні установи, сектор освіти, сектор спорту, медичні установи, установи та організації, що знаходяться на балансі міста, інші некомерційні організації, сектор культури, місця загального користування. Набувачі благодійної допомоги обов’язково повинні мати документи, які підтверджують неприбутковість.

Збір конкурсних заявок триває до 21 червня 2021 року. При розгляді пріоритетними будуть місця міського масштабу, значні для міста, та районного значення (для ОТГ). Для участі необхідно написати адресу об’єкта, коротку інформацію про те, які роботи планується виконати в рамках проекту і чому варто голосувати саме за нього, додати фото та необхідні документи. Заповнену заявку необхідно надіслати електронною поштою на адресу: Blago@krcem.com до 21 червня 2021 року (включно).

Об’єкти, які відповідають умовам конкурсу, будуть виставлені на голосування у мережі Facebook з 22 червня по 14 липня 2021 року (включно). Протягом трьох тижнів всі бажаючі матимуть можливість проголосувати за вподобаний об’єкт. Також познайомитись з ними можна буде на цій сторінці.

Результати конкурсу будуть розміщені у цьому розділі та на офіційній сторінці у Facebook. Будуємо життя разом з «Кривий Ріг Цемент»!