Транспортний парк «Кривий Ріг Цемент» збільшиться на 140 вагонів

БЕРЕЗЕНЬ 11, 2021

11 березня 2021 року ПрАТ «Кривий Ріг Цемент» отримало першу партію вагонів для перевезення цементу моделі 19-7075. За контрактом до середини квітня очікується поставка ще 100 хоппер-цементовозів покращеної конструкції. Замовлення виконує лідер вагонобудівної галузі України – ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод».

На сьогоднішній день компанія «Кривий Ріг Цемент» володіє 122 пневмовагонами. Більшість перевезень готової продукції здійснюється із залученням хоппер-цементовозів парку АТ «Укрзалізниця». Новий рухомий склад розширить можливості і збільшить загальний об’єм перевезень за рахунок власного транспорту.

Ігор Завіновський, Голова Правління ПрАТ «Кривий Ріг Цемент»:

– Якість нашої продукції та послуг для мене у пріоритеті. Тому ми контролюємо і покращуємо кожен етап виробництва та відвантаження цементу. Збільшення власного парку вагонів дозволить швидше та ефективніше доставляти нашу продукцію клієнтам. Адже з появою нових вагонів ми зможемо забезпечити понад 50% перевезень за рахунок власного транспорту загальним об’ємом понад 31 тис. тонн продукції на місяць. Вважаю, наш контракт з Крюківським вагонобудівним заводом є гарним прикладом ефективної співпраці двох потужних вітчизняних виробників.

Номінальна вантажопід’ємність кожного вагона становить 74 тонни, що на 2 тони більше ніж у вагонів парку АТ «Укрзалізниця». Усі вагони оснащені антивандальним захистом, брендовані та готові до роботи.

Довідка. Компанія «Кривий Ріг Цемент» – лідер Центрального та Східного регіонів з виробництва високоякісних будівельних матеріалів. Має три напрямки бізнесу: цемент, бетони та гранітний щебінь.
У компанії розуміють, що з вироблених матеріалів будують важливі інфраструктурні об’єкти: дороги, мости, тунелі, аеропорти, хмарочоси та інші будівлі. Це одна з причин того, чому виробничі активи постійно удосконалюються.
У 2019 році компанію придбали українські інвестори для розвитку виробництва будівельних матеріалів на ринку України. З 2008 року по 2019 рік компанія існувала на ринку України як філія німецької групи HeidelbergCement Україна. Всього у компанії ПрАТ “Кривий Ріг Цемент” працюють близько 1000 осіб.