“Кривий Ріг Цемент” поповнить транспортний парк 140 вагонами

БЕРЕЗЕНЬ 12, 2021

Посилання на оригинал новини

Компанія “Кривий Ріг Цемент” 11 березня 2021 року отримала першу партію вагонів моделі 19-7075 для перевезення цементу. За контрактом до середини квітня очікується поставка ще 100 хопер-цементовозів поліпшеної конструкції. Замовлення виконує лідер вагонобудівної галузі України – ПАТ “Крюківський вагонобудівний завод”.
На сьогодні “Кривий Ріг Цемент” володіє 122 пневмовагонами. Більшість перевезень готової продукції здійснюється із залученням хопер-цементовозів парку “Укрзалізниці”. Новий рухомий склад розширить можливості та збільшить загальний обсяг перевезень за рахунок власного транспорту.
“Якість нашої продукції та послуг для мене в пріоритеті. Тому ми контролюємо та покращуємо кожен етап виробництва та відвантаження цементу. Збільшення власного парку вагонів дасть змогу швидше та ефективніше доставляти нашу продукцію клієнтам. Адже з появою нових вагонів ми зможемо забезпечити понад 50% перевезень за рахунок власного транспорту загальним обсягом понад 31 тисячу тонн продукції на місяць. Вважаю, наш контракт із Крюківським вагонобудівним заводом є гарним прикладом ефективного співробітництва двох потужних вітчизняних виробників”, – зазначив голова правління “Кривий Ріг Цемент” Ігор Завиновський. Номінальна вантажопідйомність кожного вагона становить 74 тонни, що на 2 тонни більше, ніж у вагонів “Укрзалізниці”. Усі вагони оснащені антивандальним захистом, брендовані та готові до роботи.