Амвросіївський цементний завод

Амвросіївський цементний завод - один із найдавніших в Україні. Наразі знаходиться на непідконтрольній території України.

Завод має 6 технологічних ліній для спалювання клінкеру, 8 цементних млинів, а також власну базу сировинних ресурсів. Мергель і крейду добувають з власних кар’єрів. Запаси чималі, а мергельна якість - одна з найкращих в Європі. Реалізація інвестиційних проектів, модернізація технологічних процесів, ефективне управління працею дозволили вивести діяльність підприємств на новий рівень.

Наш цемент визнаний у світі своєю високою якістю, продукт має ряд міжнародних нагород.

Продукція: портландцемент / шлаковий портландцемент / сульфатостійкий портландцемент.

1953 Введення в експлуатацію основного виробничого цеху Новоамвросіївського цементного заводу. Початок поступової технологічної реконструкції (нарощування потужностей, включаючи впровадження прогресивних промислових процесів підготовки суспензії, спалювання клінкеру та подрібнення цементу).
1965 Вперше в історії Радянського Союзу була розроблена технологія виробництва сульфатно-стійкого цементу (клас 400), у 1967 р. – клас 500, які застосовуються у гірничо- гідротехнічному та транспортному будівництві.
1966 Будівництво 7-ї технологічної лінії (обертові печі Ø 5х185м).
1967 Будівництво 8-ї технологічної лінії (обертові печі Ø 5х185м).
1994 Цементний завод "Амвросіївка" реорганізовано у ПАТ "Донцемент".
1994 Запуск операцій у Карповському кар'єрі крейди та мергелів.
1995 Запуск пакувальної станції, що дає можливість упакувати цемент в євро-пакети. Пакувальне обладнання виробляє німецька компанія Möllers.
1997 Компанія отримала "Золоту нагороду Європи за якість та комерційний престиж".
2000 Компанія отримала загальнонаціональну нагороду "за високу якість та конкурентоспроможність". Продукція була включена до національного реєстру "Кращі товари України".
2006 Завод увійшов до групи HeidelbergCement, до цього існував як ПАТ "Донцемент".
2006 110-річчя виробництва цементу в районі Амвросіївки.
2007 Запуск нового автотерміналу з контрольно-пропускним пунктом.
2008 Компанія до складу якої входив завод, була перейменована на ПрАТ "HeidelbergCement Україна".
2019 Компанія до складу якої входив завод, була перейменована на ПрАТ «Кривий Ріг Цемент» у зв’язку зі зміною власників.
START: Footer Additional Classes: .nk-footer-transparent -->