Охорона праціМи усвідомлюємо, що довготривалий успіх неможливий без серйозного ставлення до сфери соціальної відповідальності!

Тому компанія Кривий Ріг Цемент, приймає зобов'язання по відношенню до професійної безпеки і здоров'я співробітників, як невід'ємну частину своєї діяльності. Ми прагнемо до досягнення нульового показника ризику виникнення нещасних випадків, травм і професійних захворювань, спираючись на профілактику даних проблем.

Для підвищення культури охорони праці, ми беремо на себе зобов'язання:

01. Вимірювання показників

Ми ведемо вимірювання і облік показників безпеки

02. Надання звітності

Ми надаємо інформацію про нещасні випадки, їх причини та дії для їх попередження відповідно до вимог законодавства

03. Покращення показників професійної безпеки і здоров'я

Покращення показників професійної безпеки і здоров'я за допомогою постановки цілей і розробки планів відповідних заходів. Виконання будь-яких робіт грунтуючись на попередньому оцінюванні ризиків

Відповідальність

Керівництво ПрАТ «Кривий Ріг Цемент» приймає на себе зобов'язання по реалізації питань професійної безпеки і здоров'я працівників, виконання необхідних заходів в межах сфери відповідальності кожного. Працівники ПрАТ «Кривий Ріг Цемент», підрядники, субпідрядники, відвідувачі несуть відповідальність за безпечне виконання робіт з метою забезпечення безпеки себе і інших людей.