Компанія “Кривий Ріг Цемент”

Вітчизняний лідер з виробництва високоякісних будівельних матеріалів. Має три напрямки бізнесу: цемент, бетони та гранітний щебінь. ПрАТ “Кривий Ріг Цемент” має цементні заводи у Кривому Розі, Кам’янському та Амвросіївці (знаходиться на тимчасово окупованій території).

Бетонний вузел знаходиться у Кривому Розі. Гранітний щебінь добувають у кар’єрі у Дніпропетровській області. Компанія володіє кар’єрами, які забезпечують необхідну сировину для виробництва цементу (вапняк, глина, крейда, мергель, опока). Кар’єри розташовані у Дніпропетровській та Донецькій областях.

Виробничі активи постійно удосконалюються

У компанії розуміють, що з вироблених матеріалів будують важливі інфраструктурні об’єкти: дороги, мости, тунелі, аеропорти, хмарочоси та інші будівлі. Це одна з причин, чому виробничі активи постійно удосконалюються. Крім того ПрАТ “Кривий Ріг Цемент” відповідально використовує обмежені природні ресурси.

У 2019 році компанія була придбана українськими інвесторами для розвитку виробництва будівельних матеріалів на ринку України. З 2008 по 2019 рік компанія існувала на ринку України як філія німецької групи HeidelbergCement Україна. Всього у компанії ПрАТ “Кривий Ріг Цемент” працюють понад 1000 осіб.

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ