1 гривня з кожного мішка цементу «Кривий Ріг Цемент» – на благодійність

У листопаді 2021 року стартує акція «1 гривня з кожного мішка цементу – на благодійність» в рамках проекту «Будуємо життя разом з «Кривий Ріг Цемент». Ми випустили лімітовану кількість мішків цементу з відповідною позначкою. 1 гривня від продажу кожного з цих мішків буде вкладена у благоустрій громадських місць Дніпропетровської області.

Ігор Завіновський, голова правління компанії «Кривий Ріг Цемент»: ««Кривий Ріг Цемент» – соціально-відповідальний бізнес. Наша місія – створення успішної компанії, процвітаючого суспільства та країни. Ми поставили перед собою питання: яку користь можна принести суспільству? І обрали близький для нас будівельний напрямок.
У Дніпропетровській області безліч громадських місць, що знаходяться в незадовільному стані та потребують ремонту або навіть реконструкції. Деякі з них ми бачимо кожного дня. І разом ми можемо змінити ситуацію. Так народився соціальний проект «Будуємо життя разом з «Кривий Ріг Цемент». Своїми діями ми бажаємо надихати людей на те, щоб кожну мить брати на себе відповідальність за процвітання нашого суспільства.
Запрошуємо наших клієнтів об’єднати зусилля і разом допомогти зробити громадські та інші місця Дніпропетровщини кращими. Купуйте цемент з відповідною позначкою на мішку та долучайтесь до ініціативи». Цього року компанія «Кривий Ріг Цемент» започаткувала соціальний проект «Будуємо життя разом з «Кривий Ріг Цемент» аби сприяти ремонту/реконструкції громадських та інших місць Дніпропетровської області, що знаходяться в занедбаному та незадовільному стані.
Перший етап проекту завершився вибором переможця та наразі тривають роботи з благоустрою за відповідною локацією. Будуємо життя разом з «Кривий Ріг Цемент»!